Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam EMITT Fuarında Yerini Aldı
Eklenme : 31.01.2020   -   Okunma : 504

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından EMITT 24. kez kapılarını açtı.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayan fuarda dünyanın ve Türkiye'nin her bir köşesinden gözde tatil rotaları bir araya geldi. Uluslararası Turizm ve Seyahat fuarı EMITT 24. kez kapılarını açtı

Kızılcahamam Belediyesi İstanbul EMITT Fuarında yerini alarak Kızılcahamam’ın tanıtımını gerçekleştirmeye başladı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un  katılımıyla gerçekleşen açılış töreni ile start veren fuarda Kızılcahamam Belediyesi standında yerini alarak tanıtımını gerçekleştirmeye başladı.

Kızılcahamam tanıtımının gerçekleştirileceği standda görevli personeller  tarafından yöresel ürünler, gözleme, bazlama, erişte, su, maden suyu, taze kuru, Kızılcahamam kolonyaları, çam-kozalak kahveleri,  kozalak reçeli ve bir çok ürünümüzün tanıtımı yapılacak. Ayrıca Kızılcahamam Belediyesi tarafından hazırlatılan broşürler ve promosyonlarla Kızılcahamam’ın doğal özellikleri ve güzellikleri tanıtılacak.

Kızılcahamam Belediye Başkanı  Süleyman Acar, ilçemizin tanıtımının her alanda devam ettiğini, zaten tanınmış olan ilçemizin tüm güzelliklerini anlatmaya ve göstermeye her zaman devam edeceklerini belirtti. Başkan Acar, Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Emitt Fuarı'nda da ilçemizi gururla tanıtacaklarını söyleyerek 30 Ocak – 02 Şubat  2020 tarihlerinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde açık olacak fuarda ilçemizin standını ziyaret etmeye İstanbul'da bulunan tüm hemşerilerimizi de davet etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Kızılcahamam Standı’nı ziyaret ederek görevli personelden detaylı bilgi aldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ