Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Gimat Esnafına Anlamlı Ziyaret
Eklenme : 6.02.2020   -   Okunma : 767

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ile birlikte Ankara Gimat Gıda Toptancılar Sitesinde bulunan Kızılcahamamlı Hemşerilerini ziyaret ettiler.

Başkan Acar, Kaymakam Aksoy ve Başkan Yardımcısı Özbek ile ilk önce Gimat Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aydoğan’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundular. Ardından ise Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aydoğan eşliğinde Arya Bakliyat Melih Sadi Yıldırım, Önder Zahire Yakup, Mükerrem ve Metin Önder, Metin Bakliyat Metin Karadere, Mehmet Aydoğan Gıda İlyas Aydoğan, Ayanoğulları Bakliyat Mehmet, Süleyman Karadere, Özyılmazlar Bakliyat Özkan Yılmaz, Hatipoğlu Tarım Ürünleri Kemal Özcan, Oruçoğlu Bakliyatları Kemal, Ferudun ve Kadir Oruç, Tekcanlar Gıda Hayrullah Özyürek, Gayret Baharat Gayret ve Doğan Soydan,Yederler Gıda Gazi Yeder ve Yıl-San Yıldırımlar Bakliyat Fuat Yıldırım’ı ziyaret ettiler.

Kaymakam Aksoy; “Ankara’nın önemli ticaret merkezlerinden olan Gimat Toptancılar Sitesindeki, Kızılcahamam’ı her sosyal proje ve faaliyetlerimizde destekleyen Kızılcahamamlı işadamlarımızı teşekkür amaçlı ziyaret ettik. Başta Sayın Abdulkadir Aydoğan olmak üzere Gimat’taki misafirperver, memleketlerine, toprağına bağlı tüm işadamlarımıza teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.
En büyük zenginliğimiz, memleketlerine sahip çıkan Kızılcahamamlı hemşerilerimiz şiarıyla sürdürdüğümüz ziyaretlerimiz bizlere güven ve güç vermeye devam ediyor. Birlik ve beraberliğimizin ebedi olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Acar; “Her zaman bize desteklerini esirgemeyen hemşerilerimizi ziyaret etmekten büyük onur duyduk. Onlarla istişarelerde bulunarak ilçemiz hakkındaki fikir ve önerilerini dinledik. Başta Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aydoğan olmak üzere Gimat’da ticaret yapan her bir hemşerimize ilçemize vermiş oldukları desteklerden dolayı canı gönülden teşekkür ederim” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ