Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Anlamlı Ziyaret
Eklenme : 18.02.2020   -   Okunma : 1508

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Özel Kalem Müdürü Burak Demiralp, Bakan Danışmanı Mehmet Akif Küçükdağ, Çevre Yönetimi Genel Müdürü Muhammet Ecel, Yönetim Hizmetleri ve Finansman Daire Başkanı Nihat Yaman’ı ziyaret ederek Kızılcahamam’a yapılan projeler ve yapılacak olan projeler hakkında istişarelerde bulundular.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ziyaretinin ardından ise T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı Halim Bediz ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü İsmail Üzmez’i ziyaret ettiler.

Son olarak ta Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş'i ziyaret eden Kaymakam Aksoy, ve Başkan Acar istişarelerde bulundular.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yapmış olduğu açıklamada; “İlçemize daha iyi hizmetler getirebilmek için hem ilçemizde, hem ilçemiz dışında çalışmalarımıza ve görüşmelerimize devam ediyoruz. Bugün de çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek ilçemiz hakkında istişarelerde bulunduk. Kızılcahamam için daha iyi neler yapabileceğimizi değerlendirdik. Bizleri sıcak bir şekilde karşılaya tüm bürokratlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ