Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam’da Şehitlere Saygı Yürüyüşü
Eklenme : 4.03.2020   -   Okunma : 585

Şehitlerimizin Künyesi Şehit Ağacına Asılacak

Suriye’nin İdlib kentindeki hain saldırıda şehit olan Kahraman askerlerimiz için 06 Mart 2020 Cuma günü saat 14:00’de 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’ndan başlayarak “Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü” gerçekleştirilecek. Tüm Kızılcahamamlı Hemşehrilerini yürüyüşe davet eden Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Şehitlerimiz için tek ses, tek yürek olacağız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde şehit olan kahraman askerlerimiz ve bu vatan uğruna hayatını kaybetmiş tüm kahraman Mehmetçiklerimiz adına Kızılcahamam Belediyesi tarafından “Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü” gerçekleştirilecek. Yürüyüş ile ilgili Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yaptığı açıklamada “Şehitlerimizin acısını hala yüreğimizde taşıyoruz ve yaşanan bu olaylar Kızılcahamam olarak hepimizi çok derinden yaraladı. İdlib’te yaşanan kalleşçe saldırının ardından hayatını kaybeden şehitlerimiz ve ordumuza destek olmak için 06 Mart 2020 Cuma günü saat 14:00’de 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda  başlayacak olan ‘Şehitlerimize Saygı Yürüyüşümüzde’ buluşuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Şehitlerimizin Künyesi Şehit Ağacına Asılacak

Şehitlerimize Saygı Yürüyüşünün ardından Kızılcahamam’da bulunan Şehit Ağacına Suriye’nin İdlib kentindeki hain saldırıda şehit olan kahraman askerimizin künyeleri asılacak.

Tek yürek vurgusu

Gerçekleştirilecek olan yürüyüşte hiçbir siyasi parti, kişi, kurum ve kuruluşları temsil eden pankart veya görsellerin bulundurulmayacağını belirten Başkan Acar; “Sadece Türk Bayrağı altında tek ses, tek yürek olacağımız yürüyüşümüze tüm Kızılcahamamlı hemşerilerimizi görmek bizleri onurlandıracaktır. Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna hayatını kaybetmiş tüm kahraman askerlerimizi rahmet ile anıyor, tüm gazilerimize minnet duygularım ile birlikte saygılarımı sunuyorum” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ