Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Belediyesi Koronaya Göz Açtırmıyor
Eklenme : 27.03.2020   -   Okunma : 457

Kızılcahamam Belediyesi koronavirüse karşı ilçenin dört bir köşesinde insanların ortak kullanım alanları olan okul, ibadethaneler ve toplu taşıma araçları için dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi de bu kapsamda koronavirüse karşı önlemleri arttırdı. Temizlik, bakım, onarım ekibiyle cadde ve meydanları köşe bucak temizleyen Kızılcahamam Belediyesi bu kez ilçe merkezinde bulunan parklarda hem bahar temizliği, hem de virüs temizliği gerçekleştirdi. Camiler, parklar, duraklar, ilçe esnaflarının işyerleri, kamu kuruluşları ve okullarda virüse karşı dezenfektan çalışmalarının aralıksız sürdüğünü kaydeden Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Bizim rutin olarak ilaçlama çalışmalarımız yapılıyordu, ancak son gelişmeler önlemlerimizi arttırmamızı gerektirdi” dedi.

Belediyenin temizlik personeli koronaya göz açtırmıyor

Sabahın ilk ışıklarıyla başlanan park ve virüs temizliği kapsamında ilçe merkezindeki parklar temizlendi. Oyun grupları, spor aletleri, yıpranan zemin bakım ve onarımdan da geçerek yenileri ekleniyor. Bununla birlikte aynı zamanda parklar ilaçlama ekipleri tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında baştan sona ilaçlandı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ