Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar Maaşlarını Bağışladı
Eklenme : 15.04.2020   -   Okunma : 446

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar Nisan Ayı Maaşlarını ’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyasına Bağışladılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Korona Virüs (Covid-19) salgınına tedbiren başlattığı, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak amacıyla düzenlenen Milli Dayanışma Kampanyası: ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’e nisan ayı maaşını bağışlayan İlçe Kaymakamı Can Aksoy, “Korona virüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte milletçe birlik, beraberlik ve dayanışmamızı göstermek için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan ’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına ben de bir maaşımla katılıyorum. İnşallah bu süreci de güzel bir dayanışma örneği göstererek en az kayıpla atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

“Milli ve manevi kenetlenmeyle birbirimize sarılmamız gereken bir dönemdeyiz.” diyen Belediye Başkanı Süleyman Acar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına nisan ayı maaşını bağışlarken şunları söyledi: “Bu çağrı vesilesiyle bizim milli ruhumuzu, şuurumuzu, üç aylardaki manevi görevlerimizi tam ifa etme zamanı. Cumhurbaşkanımızın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına; ‘milli şahlanış seferberlik ruhudur’ inancıyla Nisan ayı maaşımı bağışlayarak iştirak ediyorum. Vatandaşlarımızın da imkanları nispetinde katılacağını biliyor, saygıyla selamlıyorum”.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ