Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur
Eklenme : 16.04.2020   -   Okunma : 674

Saygıdeğer Vatandaşlarımız;

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını ülkemizde de etkisini sürdürüyor.

Devletimizin attığı kararlı adımlar ve siz değerli vatandaşlarımızın duyarlılığı sayesinde bu süreç çok iyi yönetildi. Tedbirleri en uygun zamanda alan Ülkemiz inşallah bu süreçten en az zararla çıkacaktır.

Salgınla ilgili tedbirlerin alındığı ilk günden bu yana Kızılcahamam'da da önlemlerimizi en iyi şekilde alarak mücadelemize devam ettik ve etmeye de devam edeceğiz. 65 yaş üzeri ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlarımızın evden çıkamamaları nedeniyle Kızılcahamam Vefa Sosyal Destek Grubumuz vasıtasıyla onların yanında olduk, ihtiyaçlarının karşılanması için elimizden gelen gayreti sarf ettik. Gerekli noktalarda dezenfekte işlemlerimizi düzenli olarak yaptık. Geçtiğimiz hafta sonu uygulanan genel sokağa çıkma yasağında Vefa Sosyal Destek Grubu, kamu görevlilerimiz ve fırıncılarımız ile vatandaşlarımızın hizmetinde olduk.

Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklaması ile sokağa çıkma yasağının vatandaşlarımızın sağlığı için bu hafta da tekrarlanacağı bildirildi. Bizler de bu süreç için gerekli hazırlıklarımızı tamamladık. Bu hafta sonu da Kızılcahamam Vefa Sosyal Destek Grubumuz ve fırıncılarımız sokağa çıkma yasağında vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için görevlerini büyük bir özveriyle gerçekleştirecekler. Fırıncılarımız ilçe merkezinin tüm mahalle ve sokaklarını dolaşarak ekmek satışlarını yine gerçekleştirecekler. Vatandaşlarımız talepleri olması durumunda 0312 736 10 30 ve 0549 781 53 18 numaralarını arayabilirler. 

Bu süreçte özveriyle çalışan kamu görevlilerimize, esnaflarımıza, duyarlı bir şekilde kurallara riayet eden tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Birlikte atlatacağımız bu dönemde her zaman vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Sizler evde kalmaya, hassasiyetinizi göstermeye devam edin. Daha güzel, sağlıklı günler için hizmetinizdeyiz, "BİZ BİZE YETERİZ".

 

                                                                                                                                      Süleyman ACAR

                                                                                                                        Kızılcahamam Belediye BaşkanıİLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ