Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Aşevimiz Çalışmalarına Devam Ediyor
Eklenme : 22.04.2020   -   Okunma : 670

Kızılcahamam Belediyesi Aşevi, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza günlük 3 öğün sıcak yemek dağıtımına devam ediyor. Yıl boyu günde 85 aileye, 3 öğün, ortalama 350 kişilik sıcak yemek dağıtımı yapan Aşevi Birimimiz, Ramazan Ayı'nda kapasitesini daha da arttırarak hizmetine aralıksız devam edecek.

Birlik ve beraberliğimizin hem mübarek Ramazan'ın gelmesi, hem de koronavirüs salgını sebebi ile katlanarak artacağı bir dönem yaşayacağız. Aşevi faaliyetlerimiz Ramazan Ayı içerisinde kapasitesini arttırırken hayırsever vatandaşlarımızın buradaki katkıları da önemli yer tutacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aşevimize katkılarını esirgemeyen  Yederler Bakliyat, Çetinkaya Bakliyat,Hatipoğlu Tarım Ürünleri, Yıl-San Bakliyat, Ayanoğulları Bakliyat, Tekcanlar Gıda, Oruçlar Gıda, Gayret Baharat Gıda, Özyılmazlar Bakliyat, Önder Zahire firmalarına ve Kızılcahamamlı hayırseverlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Huzur içerisinde geçirmeyi amaçladığımız bir Ramazan'a daha erişmenin mutluluğu içerisindeyim.  Bu yıl farklı bir konseptte hizmet verecek Aşevimiz, ihtiyacı olan vatandaşlarımızın evlerine kadar yemek götürecek. İftar çadırımızın koronavirüs salgını sebebi ile hizmet veremeyeceği bu yılı vatandaşlarımızı mağdur etmeden geçirmek için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Gönülden, yürekten olan her iş başarıya ulaşır. Biz en başından gönül kapılarımızı açtık ve bu şekilde de devam edeceğiz. Tüm hayırsever vatandaşlarımızın hayırlarını şimdiden Allah kabul etsin diyerek hayırlı, sağlıklı, huzurlu bir Ramazan geçirmenizi diliyorum" dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ