Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kuaför ve Berberler Dezenfekte Edilmeye Başladı
Eklenme : 9.05.2020   -   Okunma : 326

44 gündür kapalı olan ve 11 Mayıs 2020 Pazartesi gününden itibaren yeniden faaliyete geçecek olan berber, kuaför ve güzellik salonlarına bu zor süreçte en büyük destek Kızılcahamam Belediyesi’nden geldi.

Kızılcahamam’da  faaliyet gösteren  berber, kuaför ve güzellik salonu Kızılcahamam Belediyesi tarafından dezenfekte edilmeye başlandı. Berber dükkanları dezenfekte edilen esnaflar, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a  teşekkür ederek, esnaf olarak kendilerinin de tedbiri elden bırakmayacaklarının altını çizdi.

Berber esnaflar “Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamasının ardından hem sevindik hem de tedirgin olduk. Biz de esnaf olarak gerekli önlemleri aldık. Sosyal mesafeye dikkat edeceğiz. Önlük, tulum ve havlularımız kullan - at şeklinde olacak ve müşterileri tek tek alacağız. Belediyemizden Allah razı olsun. iş yerimizi ilaçladı. İnşallah bu zor günleri atlatarak, özlediğimiz günlere geri döneriz” dediler.

Başkan Acar; Esnafımızın Her Zaman Yanındayız.

Koronavirüsün yayılmaya başladığı ilk günden itibaren, Kızılcahamam Belediyesi olarak tüm önlemleri arttırdıklarını söyleyen Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Beklediğimiz güzel günlere tedbiri elden bırakmadan yaklaşıyoruz. 11 Mayıs’ta faaliyete başlayacak ilçemizdeki tüm berber, kuaför ve güzellik salonu işletmecisi esnaflarımızın işyerlerini dezenfekte ettik. Esnafımızın her zaman yanında bir belediyeyiz ve bu zor günlerde de esnafımızın yanında olduğumuzu gösterdik. İnşallah bu zor günleri dayanışma içerisinde atlatacağız” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ