Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Yaşlılarımız İçin Parklar ve Banklar Dezenfekte Edildi
Eklenme : 9.05.2020   -   Okunma : 424

Kızılcahamam Belediyesi, Cumhurbaşkanlığımız tarafından alınan kararla 10 Mayıs Pazar günü 65 yaş üstü vatandaşlar için uygulanacak olan sokağa çıkma serbestliği nedeniyle parklarda, meydanlarda ve oturma banklarında dezenfeksiyon işlemi yaptı.

Pazar günü saat 11.00 ile 15.00 arasında uygulanacak sokağa çıkma serbestliğinde sosyal mesafe konusunda hassasiyet gösterilmesine dikkat çekildi.

Kızılcahamam Belediyesi, ilçe genelinde korona virüsle mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürürken, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar doğrultusunda Pazar günü 11.00 - 15.00 saatleri arasında uygulanacak olan 65 yaş üstü vatandaşların yürüyüş mesafesinde sokağa çıkma serbestliği kararı nedeniyle park ve bahçelerde dezenfeksiyon uygulaması gerçekleştirdi.

Kızılcahamam Belediye ekiplerinin titizlikle gerçekleştirdiği çalışmada, oturma bankları da dezenfeksiyona tabi tutuldu. Konu ile ilgili Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yaptığı açıklamada, pazar günü saat 11.00 ile 15.00 arasında uygulanacak sokağa çıkma serbestliğinde Belediyemiz Koronavirüs ün çıktığı ilk günden bugüne kadar ilçemizde titizlikle çalışmaların yürütüldüğünü ifade ederek 65 yaş üstü vatandaşlar için uygulanacak olan sokağa çıkma serbestliği nedeniyle parklarda, meydanlarda ve oturma banklarında dezenfekte yapıldı dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ