Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar, şehitlikleri ziyaret edip şehit aileleriyle bayramlaştılar
Eklenme : 24.05.2020   -   Okunma : 455

Ramazan Bayramı sebebiyle Akdoğan, Mahkeme Ağacin ve Süleler Mahalle Mezarlıklarında bulunan, 1993 yılında Kuzey Irak'ta şehit olan Kadir Akgün, 2006 yılında Diyarbakır'da şehit olan Hv. Svn. Onb. Ahmet Tamer ve 15 Temmuz şehitleri Lütfi, Mehmet, Hakan Gülşen ile İbrahim Ateş’in şehit mezarlarını ziyaret eden Kızılcahamam Kaymakamı Aksoy ile Başkan Acar, şehitlerin ailelerini de ziyaret ederek bayramlaştılar.

Ziyarette, Başkan Acar “Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için Cumhuriyetimizin kurulmasından bugüne canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizin manevi huzurunda eğiliyorum. Cennet vatanımızı bizlere bırakan tüm şehitlerimizi ve artık ebediyete intikal etmiş olan tüm gazilerimizi rahmetle anıyorum. Şehitlerimizin ve gazilerimizin ailelerine sahip çıkmak hepimizin görevidir. Onlar için ne yapsak azdır. Sizler bizim baş tacımızsınız. Sizleri bir gün değil her gün hatırlamamız lazım. Hepinize baş sağlığı ve sabır diliyorum. Allah, bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

Kaymakam Aksoy ise “Yüce Allah, bu toprak için, bu vatan için ve bu bayrak için can veren tüm şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin. Bütün ailelerimize yeniden baş sağlığı ve sabır diliyor, bayramlarını tebrik ediyorum. Tüm şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Ruhları şad olsun” dedi.

Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek askerlerle bayramlaşmayı da ihmal etmediler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ