Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Belediye Kaplıcalarımız ve Jakuziler Yeniden Hizmete Açılıyor
Eklenme : 2.06.2020   -   Okunma : 1659

Büyük Kaplıca, Küçük Kaplıca ve Jakuziler ülkemizde başlatılan normalleşme adımlarına riayet ederek 04.06.2020 Perşembe gününden itibarenaçılıyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir hizmet veremeyen Belediyemize ait Büyük Kaplıca, Küçük Kaplıca ve Jakuziler ülkemizde başlatılan normalleşme adımlarına riayet ederek 04.06.2020 Perşembe gününden itibaren yeniden hizmet vermeye başlıyor.

Büyük Kaplıca 07:00 – 21:00, Küçük Kaplıca 08:00 – 22:00 ve Termal Jakuziler 08:00 – 22:00 saatleri arasında randevulu sistem ve alınan kurallara uyarak hizmet verecek. Kaplıcalarımıza gelmek isteyen vatandaşlarımızın gelmeden önce mutlaka randevu alması gerekecek. Kaplıcalarımızda koronavirüs tedbirleri kapsamında diğer uygulanacak kurallar şu şekilde;

  • Kaplıcalarımıza 18 yaş altı, 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımız giremeyecek.
  • Gelen müşterilerimize kesinlikle havlu ve peştamal verilmeyecek. Müşterilerimizin kendi havlularını mutlaka yanlarında getirmeleri gerekecek.
  • Kaplıcalarımıza şort ve mayo ile girilecek. Müşterilerimizin şort ve mayolarını kendileri getirmesi gerekecek.
  • Gelen müşterilerimiz kimlik kartlarını mutlaka yanlarında getirecek. Kimlik kartı olmayan müşteri içeri alınmayacak.
  • Tesislerimiz 2 saatte bir temizlik amaçlı kapanacak, verilen randevular 2 saatlik olarak verilecek.
  • Müşterilerimiz mutlaka maskelerini yanlarında getirecek.
  • Kese ve sauna hizmeti verilmeyecek.

Tesislerimize gelmek isteyen müşterilerimizin 0312 736 16 48 - 0312 736 20 00 numarasını arayarak randevu alması gerekmektedir.

Belediye Başkanı Süleyman Acar konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Yakın bir zaman önce dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle kapatmak zorunda olduğumuz tesislerimizi hükümetimizin başlattığı normalleşme adımları çerçevesinde yeniden hizmete başlatıyoruz. Tekrar hem halkımıza, hem de misafirlerimize hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızdan isteğimiz kurallara uygun bir şekilde tesislerimizden faydalanmaları. Çünkü alınan bütün önlemler, koyulan kurallar onların sağlığı için. Bu vesile ile ilçemize tüm misafirlerimizi davet ederek, personel arkadaşlarımıza da işlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ