Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Belediyesi Spor Kursları Devam Ediyor
Eklenme : 30.06.2020   -   Okunma : 629

Kızılcahamam Belediye Başkanlığı sportif faaliyetleri kapsamında daha önce gerçekleştirilen ve koronavirüs tedbirleri nedeniyle ara verilen gençlerimize, mezunlarımıza, çalışanlara, öğrencilere, yönelik kurslar Belediyemiz antrenörü tarafından verilmeye devam ediyor.

Kurslar kapsamında POMEM (Polis Meslek Edindirme), PAEM (Polis Amirleri Eğitim Merkezi), PMYO (Polis Meslek Yüksekokulu), subaylık, astsubaylık, uzman çavuşluk, bekçilik, güven masası, BESYO, spor liseleri, orman muhafaza memuru gibi pek çok kategoride sınavların hazırlığı için parkur hazırlık kursları veriliyor. Kurslar, sosyal mesafeye uygun olarak 3-4 kişilik gruplar halinde ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Açık hava kros çalışmaları, kuvvet çalışmaları, denge koordinasyon çalışmaları ve kişisel beceri çalışmaları da ücretsiz olarak vatandaşlarımıza sunuluyor. Bay – bayan kategorilerinin ayrı olarak gerçekleştirildiği kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımız Kızılcahamam Belediyesi Kültür- Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuru yapabilirler.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen sportif kursların tekrar, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde başladığını belirterek kurslara katılan vatandaşlarımıza başarılar diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ