Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Adalet Bakanı Gül'e Anlamlı Ziyaret
Eklenme : 3.07.2020   -   Okunma : 448

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'e ziyaret

Kaymakam Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Bakan Gül'ü ziyaret ederek, ilçede yapılan hizmetler ve yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler verdiler.

Kaymakam Aksoy, ilçede yapılması planlanan çalışmalarla ilgili Adalet Bakanı Gül ile fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Başkan Acar ise en iyi şekilde hizmet etmek ve daha çok yatırım sağlanması için ziyaretlere devam edeceklerini ifade ederek “Hükümetimizin destekleriyle ilçemize çok önemli yatırımlar kazandırıldı ve halen de kazandırılmaya devam edecek. Yapılan yatırımlardan dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlıklarımıza teşekkür ediyorum. Kızılcahamam’ın gelişimi, belediye hizmetleri ve yapılan planlamalarla ilgili Bakanımız Gül'e de bilgi verdik” dedi.

İlçemiz ile ilgili brifingi alan Bakan Gül de Kaymakam Aksoy’a Belediye Başkanı Acar’a ve Başkan Yardımcısı Özbek’e  ziyaretinden dolayı teşekkür ederek “Kızılcahamam’ın biz de yeri çok farklı” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ