Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Yeni Kapalı Pazar Projesinde Çalışmalar Devam Ediyor.
Eklenme : 19.08.2020   -   Okunma : 529

Yeni Kapalı Pazar Projesinde Çalışmalar Devam Ediyor
Hal Caddesine mevcut bulunan 755 m² olan yere inşa edilen Kızılcahamam Kapalı Pazar Yeri Projesinde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor.
Yeni Kapalı Pazar Yeri Projesi çalışmalarında çatıya güneşe karşı dayanıklı ısı yalıtımlı sandviç panel montajı, yağmur ızgaraları ve su gider ızgaraları montajı, aynı şekilde ısıya yalıtımlı zabıta kulübesi imalat montajı, çatı yağmur oluk montajı ve çatı yağmur olukları galvaniz paslanmayan malzemeden yapılarak hizmete sunulacak.
Belediye Başkanı Süleyman Acar; Hemşerilerimizin rahat ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayacak bu projenin çalışmalarının sürdüğünü söyleyerek yeni pazar yeri projesi hakkında bilgi verdi. Başkan Acar, “Mevcut bulunan 755 m² olan yere inşa edilen Kızılcahamam Kapalı Pazar Yerini 1100 m² olarak belirledik. Yapılacak olan yeni projemiz, en son deprem yönetmenliğine uygun olarak tasarlanarak endüstriyel zemin beton ile kaplanacak, rahat ve hijyenik bir ortamda ışıklandıracak ve güvenlik kameraları ile uzun yıllar ilçe halkımıza hizmet edecek” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ