Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Herşey Daha Güzel Bir Kızılcahamam İçin
Eklenme : 4.9.2020   -   Okunma : 710

Kızılcahamam Değişimi Yaşıyor

"Kızılcahamam, Ankara'nın marka ilçesi haline gelecek"

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kızılcahamam Belediyesi ve İlbank Anonim Şirketi işbirliği ile devam etmekte olan Cephe İyileştirme/Cephe Rehabilitasyon Kentsel Tasarım Projesi yapım işi kapsamında,  Cephe  İyileştirme Rehabilitasyon Projesinin 1 Etap  yapım işi çalışması Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerinde başlayarak iki ana cadde üzerinde işyeri ve apartmanların cephe giydirmeleri tamamlandı.

Cephe  İyileştirme Rehabilitasyon Projesinin 2. Etap çalışması başlıyor. Ankara Caddesi’nde 19 bina, 1 cami olmak üzere toplam 20 binamızda cephe iyileştirme çalışması başlıyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yapmış olduğu açıklamada  “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemiz için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz. İlçemizin görünümünü daha da güzelleştirmek için iyileştirmeler yapmaya devam etmekteyiz. İlçemiz için hep birlikte el ele çalışacağız. Bu çalışmalar sonucunda güzel görünen, estetik ve yaşanılabilir bir ilçeye sahip olacak, refah ve huzurlu bir yaşam sürdüreceğiz” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ