Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

1.Sınıf Sıfır Atık Merkezine Ziyaret
Eklenme : 3.10.2020   -   Okunma : 325

1.Sınıf Sıfır Atık Merkezine Ziyaret

Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında Türkiye’nin İlk Sıfır Atık İlçesi olan ilçemizde çalışmalar devam ediyor.

AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Türkiye’nin İlk Sıfır Atık İlçesi olan Kızılcahamam’da proje kapsamında yapılan 1.Sınıf Sıfır Atık Merkezi’ni ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız’a 1.Sınıf Sıfır Atık Merkezi ziyaretinde AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun ve AK Parti İlçe Teşkilatı eşlik etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar “Ülkemizde çevre duyarlılığı konusunda en önemli projesş, yarınlara temiz bir dünya bırakmak, kaynakları daha verimli kullanarak israfı önlemek, atık miktarını azaltmak ve mevcut atıkları dönüştürmek amacıyla Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde Çevre Bakanlığımız tarafından yürütülen ‘Sıfır Atık’ projesidir. İlçemiz de Türkiye’nin ilk sıfır atık ilçesidir.” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ