Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Belediyesi 2021 Mali Bütçesi Meclisten Geçti
Eklenme : 19.10.2020   -   Okunma : 518

Kızılcahamam Belediyesi Ekim Ayı Olağan Toplantısı gerçekleşti. Gündem maddelerinin okunması ile başlayan toplantıda; 2021 yılı Kızılcahamam Belediye Meclisi’nin Ekim ayı bütçe görüşmeleri yapıldı.

Meclis üyelerinin yanı sıra birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda; Kızılcahamam Belediyesi’nin 2021 yılında Kızılcahamam için yapacağı tüm çalışmalar için hedeflenen bütçe ortaya konuldu. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın yönetiminde gerçekleşen toplantıda, 2021 Mali yılı bütçesi 44 milyon 500 bin TL olarak tüm meclis üyelerinin oy birliği ile meclisten geçti. 

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yaptığı açıklamasında; 2021 yılı bütçesinin hazırlanmasında emeği geçen müdürlere, personele ve emeği geçen herkese teşekkür ederek; Bu zamana kadarki en büyük bütçeli çalışmayı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki yıllarda inşallah daha fazla bütçe ile Kızılcahamam’a hizmet edeceğiz” dedi. Acar, 2021 yılı bütçesinin Kızılcahamam’a hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak sözlerini noktaladı.

Söz alarak bütçeye dair önemli açıklamalarda bulunan Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Grup Başkan Vekili Ali İhsan Çalıkıranoğlu, MHP Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Murat Can ile İyi Parti Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Mehmet Çağlar, İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Ali Altınok ve tüm meclis üyeleri, bütçe kullanımları ve yaptığı çalışmalar sebebiyle Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a teşekkür ettiler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ