Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Belediyesi Altındağ Altınköy’de
Eklenme : 20.10.2020   -   Okunma : 559

Altındağ Belediyesi, Ankara'nın ilçelerini Altınköy'de ağırlamaya devam ediyor. Kalecik, Akyurt, Çubuk, Çamlıdere ve Güdül’ün ardından Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti, İlk Sıfır Atık İlçesi  Kızılcahamam, bu hafta Altınköy Açık Hava Müzesi'nin konuğu oluyor.

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı'nın davetiyle Altınköy Açık Hava Müzesi'nde misafir olan ilçe belediyeleri, kendi yörelerinin kültürel değerlerini Altınköy ziyaretçilerine tanıtmaya devam ediyor. Altındağ Belediyesi'nin bu haftaki konuğu Kızılcahamam Belediyesi oldu. Kızılcahamam Belediyesi'nin tanıtım standını, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ev sahibi Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve Altındağ Kaymakamı Cumali Atilla birlikte açtı. Kızılcahamam Belediyesi standı Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak.

Altındağ Altınköy’de Kızılcahamam Belediyesi standında ilçemizin güzellikleri, termal tesislerimiz, otellerimiz ve yöresel ürünlerimiz belediye görevlilerimiz tarafından tanıtılıyor.

 Kızılcahamam Belediye Başkanı  Süleyman Acar, İlçemizin tanıtımının her alanda devam ettiğini, zaten tanınmış olan ilçemizin tüm güzelliklerini anlatmaya ve göstermeye her zaman devam edeceklerini belirtti. Altındağ Altınköy’de Pazar gününe kadar açık olacak  ilçemizin standını ziyaret etmeye tüm hemşerilerimizi ve Ankaralıları de davet etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ