Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AK Parti Kızılcahamam 7. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı
Eklenme : 7.11.2020   -   Okunma : 396

AK Parti Kızılcahamam 7. Olağan İlçe Kongresi'nde mevcut başkan Ahmet Barun güven tazeledi.

Kongre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Adem Özbekler Kültür Merkezi Okyanus Wedding Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kongreye, AK Parti Düzce Milletvekili, Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi, Ankara Koordinatörü Ayşe Keşir, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcı Ömer Faruk İslam, AK Parti Ankara Milletvekillerinden Emrullah İşler, Nevzat Ceylan, Orhan Yeğen, Zeynep Yıldız, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, MHP, CHP, Saadet Partisi ve İyi Parti İlçe Başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Yeniden ilçe başkanlığına seçilen Ahmet Barun, AK Parti'nin büyük ve güçlü bir aile olduğunu ifade ederek, "Partimiz 19 yıllık iktidarında, her türlü muhtıra ve darbe girişimleri karşısında, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, dik duruş sergilemiş ve demokrasi dışı girişimleri milletimizle birlikte bertaraf etmiştir. Artık hem sahada hem de masada oyuncu değil, oyun kuran ve sonuçlandıran güçlü bir Türkiye var. İşte biz de burada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı en iyi şekilde temsil ederek devraldığımız bu bayrağı daha ileri taşımak arzusu ile bu yola çıkıyoruz." dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yapmış olduğu konuşmada; Kongreler teşkilatların güven tazelediği, bayrak değişimi yaptığı zamanlardır ve bayramdır. İşte bu nedenlerle İlçe Teşkilatımızın 7. Olağan Kongresi için toplanmış bulunuyoruz. Rabbim bu kongremizi İlçemiz, Ankaramız, Ülkemiz ve davamız için hayırlara vesile  eylesin.

Partimizin 19 yıllık iktidarında iç ve dış tehditlerle tarihinin en zor dönemlerini yaşayan ülkemiz, hükümetlerimizin özverili çalışması ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, 2023 hedefleri istikametinde yoluna emin adımlarla devam etmektedir. En zor günlerde bile hizmet aşkımız bitmemiş, ülkemizi çağ atlatacak proje ve çalışmaların ardı arkası kesilmemiştir.

Bizler de burada bu davanın neferleri olarak görev almaktan gurur duyuyoruz. Rabbimiz bu gururu, hizmet aşkını bir an olsun başımızdan eksik etmesin.

Partimiz, ülkemizi emanet edildiği iktidarlara olan güvenin yitirildiği yıllardan alarak, geleceğe umutla bakan, Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya liderinin önderliğinde her geçen gün daha da büyüyen Bir ülke haline getirmiştir.

Ne mutlu bize  ki böyle güzel bir ülkede yaşıyoruz, ne mutlu bize ki böyle hizmet üreten bir partinin, ilçemizin ve ülkemizin hizmetkarıyız diyerek belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a teşekkür etti. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek yeniden ilçe başkanı olarak güven tazeleyen Ahmet Barun ve Yönetimini Tebrik ederek Başarılar diledi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın konuşmasının ardından Ankara Milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk İslam ve AK Parti Düzce Milletvekili, Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi, Ankara Koordinatörü Ayşe Keşir de konuşma yaparak kongrenin Ankaramıza ve Kızılcahamam’a hayırlı olmasını diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ