Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Azerbaycan Türkiye Büyükelçisi’ni Ziyaret Ettiler
Eklenme : 18.11.2020   -   Okunma : 296

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun ve MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen  ile Azerbaycan'ın Türkiye Büyükelçisi Hazar İbrahim'i ziyaret etti.

Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'daki işgalini sonlandıran bildirinin imzalanmasının ardından Azerbaycan'ın zafer ilan ettiği, Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim'e tebrik ziyaretinde bulundu.

Büyükelçilik konutunda gerçekleştirilen ziyarette Başkan Acar, “Karabağ'da özgürlük ve bu zafer bizim yıllardır hayalimizdi. Azerbaycan hak ettiği topraklara kavuştu, Sayın Cumhurbaşkanı İlham Aliyev hem başkomutanlık yaptı hem de diplomatik olarak büyük bir başarıya imza attı. Türkiye çok mutlu oldu, kendi zaferimiz gibi sevindik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yıllar önce, 'Dağlık Karabağ kanayan bir yaraysa bizim için de bir yaradır' demişti. Çok şükür bu yara bugün kapandı. Biz de bu sevinci yaşıyoruz."

Büyükelçi İbrahim de "Biz biriz. Her türlü tüm Türk halkı sağ olsun. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan hep yanımızda oldu, şimdi de yanımızdalar. Bu bir hak davamızdı, kimsenin toprağına girmedik, kimsenin toprağını almadık. Size çok teşekkür ediyorum Sayın Kaymakamım, Belediye Başkanım ve İlçe Başkanlarım buraya gelerek ve bizim galibiyetimizi tebrik ettiniz. Çok mutluyuz." ifadesini kullandı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ