Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Araç Filomuza Sıfır 2 Araç Daha Eklendi
Eklenme : 25.11.2020   -   Okunma : 302

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, göreve geldiği günden bu yana belediye bünyesindeki araç filosunu, yeni alınan ve hibe yoluyla kazandırılan araçlarla güçlendirmeye devam ediyor.

Kızılcahamam Belediyesi, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, araç filosunu yeni takviyeler ile güçlendiriyor. Hizmet kalitesini artırmayı ve Kızılcahamam halkına daha iyi hizmet sunmayı ilke edinen Kızılcahamam Belediyesi, araç filosuna 2 adet  2020 model Çift Kabin Fort Transit marka araç daha ekledi.

Araçlar, Başkan Acar’ın girişimleri ile belediye kasasını zora sokmadan hibe yolu ile belediye araç filosuna eklendi. “Göreve geldiğimizden bugüne kadar Türkiye’nin Termal Cenneti ve aynı zamanda Türkiye’nin İlk Sıfır Atık İlçesi olan Kızılcahamamımıza daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için araç filomuzu yenileyerek güçlendirmeye devam ediyoruz” diyen Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, sözlerine şöyle devam etti; "Kızılcahamam Belediyesi olarak değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Mevcut araç filomuza eklediğimiz yeni 2 yeni araç ile daha verimli bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Vatandaşlarımıza her kanattan hizmet sunabilmek gayesi ile hizmet filomuzu daha verimli hale getirmeye, tazelemeye ve yenilemeye devam edeceğiz. Araçlarımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ