Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Devam Eden Projeler Yerinde İncelendi
Eklenme : 2.12.2020   -   Okunma : 347

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun çalışmaları devam eden Köprülü Kavşak, Kentsel Dönüşüm, Cephe İyileştirme, Yeni Emniyet Binası, Yeni Park Alanı ve İmam Hatip Lisesi  Pansiyonunu yerinde ziyaret ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Kaymakam Aksoy yaptığı açıklamada; “İlçemizde devam eden proje çalışmlarını gezerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldık. Çalışmalarından dolayı  Belediye Başkanımız Süleyman Acar ve ekibine, ayrıca ilçemizdeki yatırımlarda büyük desteğini hissettiğimiz Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve Bakanlık yetkililerine yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Süleyman Acar ise yaptığı açıklamada “Köprülü Kavşak, Kentsel Dönüşüm, Cephe İyileştirme, Yeni Emniyet Binası, Yeni Park Alanı ve İmam Hatip Lisesi  Pansiyonu proje alanlarında Kaymakamımız Can Aksoy ve İlçe Başkanımız Ahmet Barun, şantiye şefi ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte incelemelerde bulunduk. İlçemizi geliştirebilmek ve daha yaşanabilir bir Kızılcahamam için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz.” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ