Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam’da 159 camii dezenfekte ediliyor
Eklenme : 5.12.2020   -   Okunma : 443

Kızılcahamam Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, koronavirüs ile mücadele kapsamında ilçe genelindeki  159 cami ve Kur’an kurslarında dezenfeksiyon çalışmasına devam ediyor.

Kızılcahamam’da koronavirüs ile mücadele kapsamında cami ve Kur'an kurslarında dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam sürüyor. Kızılcahamam Belediyesi Sağlık İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelindeki  159  cami ve Kur'an kursunda yürüttükleri dezenfeksiyon çalışmaları ile vatandaşların ibadetlerini sağlıklı şekilde yerine getirmelerini sağlanıyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın yaptığı açıklamada, "İçinden geçtiğimiz zorlu süreçte vatandaşlarımızın toplu olarak bulundukları alanlarda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için öncelikli. ilçe genelinde salgına karşı gerekli tüm önlemeleri alıyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da kişisel hijyenin önemli olduğu bu dönemde maske, mesafe ve el temizliğine dikkat etmelerini istiyoruz dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ