Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam’da İşyerleri Dezenfekte Edildi
Eklenme : 7.12.2020   -   Okunma : 427

Kızılcahamam Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında Kızılcahamam’da bulunan işyerlerini dezenfekte ederek hem vatandaşların alışverişlerini huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yapmalarını sağlıyor, hem de işyeri sahiplerinin yükünü bir nebze olsun hafifletiyor.

Kızılcahamam Belediyesi, koronavirüs tehdidine karşı mücadelesine devam ediyor. Alışveriş yapacak vatandaşlar ve işyeri çalışanlarının sağlığı gözetilerek işyerlerinin dezenfekte çalışmaları yapılıyor.

Kızılcahamam Belediyesi, koronavirüs salgınında ilk günden beri gerçekleştirdiği çalışmalarla takdir topladı. Cadde, sokak ve mahallelerde düzenli olarak gerçekleştirilen dezenfekte çalışmalarının yanında kamu kurum ve kuruluşları, pazar yeri, toplu taşıma araçları, ilçe sağlık merkezleri ve benzeri vatandaşların sıkça kullandığı yerlerde de süreç boyunca aktif bir dezenfekte çalışması yürüten Kızılcahamam Belediyesi, koronavirüs ile mücadele sürecinde esnafın ve vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Kızılcahamam Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilk etapta faaliyete geçirilen ilçedeki tüm berberler ve kuaförlerin dezenfekte işlemlerini de yapmıştı. Yeni düzenleme ile birlikte işyerlerinde de dezenfekte çalışmaları yapan ekipler, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın selamıyla gittikleri işyerlerini dezenfekte ederek sağlıklı alışverişe uygun hale getirdi. İşyerlerinin dezenfektesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf, gerçekleştirilen duyarlı ve özverili çalışmalardan ötürü Kızılcahamam Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Süleyman Acar’a teşekkürlerini iletti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ