Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Belediyesi Bip Ve Telegram’da
Eklenme : 11.02.2021   -   Okunma : 315

Gelişen teknolojiyi ve ülke gündemini her zaman yakından takip eden Kızılcahamam Belediyesi, haberleşme uygulamalarından BİP ve TELEGRAM’a katıldı. Vatandaşlar şikayetlerini 0534 794 59 59 nolu hattan iletebilecekler.

Kızılcahamam Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, belediyecilikte sınırları kaldıran bir belediye olan Kızılcahamam Belediyesi’nin mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’dan sonra BİP ve TELEGRAM uygulaması üzerinden de talep ve önerilerin alınacağı bildirildi.

Kızılcahamam Belediyesi, vatandaşların belediyeye daha hızlı ulaşmalarını sağlamak adına teknolojinin gereksinimlerinden faydalanarak oluşturduğu 0534 794 59 59 numaralı ihbar hattından şikayet ve taleplerini ileten vatandaşın sorunlarına anında çözüm bulmaya çalışıyor..

Kızılcahamam Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Belediye Başkanımız Sn. Süleyman Acar'ın talimatları ile  “Kızılcahamam Belediyesi olarak, çağdaş ve modern belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza hizmet etmeye 2021 yılında da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Ayrıca, vatandaşlarımızın belediyemize en kısa yoldan ulaşabilmeleri için oluşturduğumuz 0534 794 59 59 numaralı ihbar hattımız,  BİP ve TELEGRAM uygulaması üzerinden de  hizmete devam edecektir. Halkımıza en iyi hizmeti sunma noktasında teknolojinin de bütün imkânlarından yararlanılmaya devam edeceğiz.”İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ