Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Belediyesi Kasaplar Çarşısı İçin Harekete Geçti
Eklenme : 10.04.2021   -   Okunma : 271

Geçtiğimiz günlerde Kızılcahamam Kasaplar çarşısında çıkan yangın sonrasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yangın bölgesi gelmesi ile hem esnaflara moral verdi hemde müjde verdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kızılcahamam ziyareti sonrasında harekete geçerek Kasaplar Çarşısında işyerleri yanan esnafları bir araya toplayarak toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen'de katıldı.

Başkan Acar mağdur olan esnaflara  hep birlikte yeniden kasaplar çarşısımızı istişare halinde yapacağız dedi.

Toplantı sonrasında açıklama yapan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar; Yaşadığımız bu büyük yangın afeti ile işyerleri zarar gören esnafımızla bir araya gelerek yeni yapacağımız Kasaplar Çarşısı ve geçici olarak yürütecekleri işyerleri hakkında istişarelerde bulunduk. Daha sonra ise Başkan Acar;  İlçemize yakışır Modern Kasaplar Çarsısı için çalışmalarımıza hemen başladık. Projemiz kapsamında Kasaplar Çarşımız ile hali hazırda hizmet veren açık otopark altında bulunan pazar bölümünü de yenileyerek, ilçemizin kalbine kapalı bir otopark daha kazandıracağız. Bu kapsamda açık otopark altında bulunan esnaflarımız ile geçici olarak yürütecekleri işyerleri hakkında istişarelerde bulunarak, esnaflarımızın bu süreçte yararlanacağı maddi yardımlar için hazırlanan protokollerimizi imzalamaya başladık.

Esnafımız ne istiyorsa, hep birlikte istişare halinde hızlı bir şekilde yapacağız dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ