Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Belediye Başkanı Süleyman Acar’dan Ramazan Ayı Mesajı
Eklenme : 12.04.2021   -   Okunma : 366

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, on bir ayın sultanı Ramazan Ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.

11 ayın sultanı Ramazan Ayı münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerif’e bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her ne kadar koronavirüs salgını dolayısıyla bu yılki Ramazan Ayını buruk karşılasak da evlerimizde yapacağımız ibadetlerle, ailelerimizle geçireceğimiz güzel vakitlerle bunu telafi edeceğimize inanıyorum” dedi.

Ramazan Ayının önemine dikkat çeken Başkan Acar, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olduğuna inandığımız Ramazan-ı Şerif’in ülkemize, bölgemize, ilimize, milletimize hayırlar getirmesi en büyük temennimizdir. Bolluk ve bereketin had safhada olduğu bu kutsal ay, insanlığa sunulan nimetlerin farkına varılması, dayanışma ve paylaşma için en uygun zamandır. Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı ve yine bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni içinde bulunduran bu ayın önemini daha iyi idrak etmemiz gerekir. Bu duygu ve düşüncelerle; mübarek Ramazan-ı Şerif münasebetiyle sofralarımızdan bolluk ve bereketin, gönüllerimizden huzur ve hoşgörünün eksik olmamasını diliyorum. Bugünlerin feyz ve bereketiyle bütün insanlığın ve İslam Âleminin ihtiyaç duyduğu barış, huzur, refah dolu günlerin gelmesini, ülkemizde sevgi, kardeşlik, hoşgörü ikliminin hâkim olmasını, birliğimiz, beraberliğimiz, milletimizin bekası için yapacağımız tüm duaların kabul olmasını dilerim.

Ülke olarak mücadelesini verdiğimiz koronavirüs salgının bir an önce sona ermesini diler, mübarek Ramazan-ı Şerif’in tüm İslam Âlemine ve hemşehrilerime hayır, bereket ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ