Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Uluslarası Gençlik Projesi Katılım Çağrısı
Eklenme : 25.06.2021   -   Okunma : 1312

"#AddicTech" Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi Katılımcı Çağrısı

PROJE TARİHLERİ     : 25 Temmuz - 2 Ağustos 2021

PROJE YERİ                : Kızılcahamam/ANKARA (Soğuksu Otel)

KATILIMCI ÜLKELER : Yunanistan, Romanya, Litvanya, Polonya

KATILIMCI SAYISI      : Türkiye katılımcılarıyla birlikte  40 kişi

 

PEKİ PROJEMİZ SİZE NE KAZANDIRACAK?

Kızılcahamam Belediyesi ve Anka Gençlik Derneği işbirliğinde bu yaz Kızılcahamam'da harika bir gençlik projesi düzenliyoruz! 5 farklı ülkeden gelecek olan gençler ile bir haftalık bir gençlik projesi düzenlenecektir. Projemizde gençlerimiz farklı kültürleri tanıma ve yeni dostlar edinme fırsatı bulacaklardır. Tüm hafta boyunca teknoloji ve internet üzerine etkinlikler düzenlenecek, spor aktiviteleri yapılacak, kültür geceleri yapılacak ve de Kızılcahamam'ı keşfetmek için geziler düzenlenecektir. Gençler liderlik yetilerini geliştirmekle kalmayacak, yaparak öğrenecek ve takım çalışmasının birer parçası olacaklardır.

Gençler kısacası sizler için çok önemli bir fırsatı Kızılcahamam'a getiriyoruz. Kendi evinizde bu projenin bir parçası olmalısın. Sadece 4 gencimizin dahil edileceği bu projeye başvuru çok basit, Kızılcahamam belediyesi Kültür sosyal işler müdürlüğümüze gelerek isminiz ve iletişim bilgilerinizle başvurmanız.

NOT :

1-) 18-25 yaş arası üniversiteye hazırlanan, üniversite okuyan ve üniversiteyi bitirmiş gençler başvurabilir.

2-) Başvuranlar arasından mülakatla 4 genç seçilecektir. Ancak başvuran her gencimiz yapacağımız gezi aktivitelerine,  pikniklere, bisiklet turlarına ve diğer birçok aktivitemize katılabilecektir.

3-) Başvurular 9 Temmuz 2021 tarihine kadardır.

4-) Katılan gençlerimize proje sonunda CV’nize koyabileceğiniz uluslararası geçerliliği olan  YOUTH PASS SERTİFİKASI verilecektir.

5-) Katılan gençlerimizin konaklama dahil bütün giderleri Kızılcahamam Belediyesi tarafından karşılanacaktır. Hiçbir ücret talep edilmeyecektir.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ