Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Off-Road Şampiyonası Seremonik Start Verildi
Eklenme : 10.07.2021   -   Okunma : 202

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Ankara Off-Road Kulübünün (ANDOFF) ev sahipliğinde Kızılcahamam’da  düzenlenen sezonun ilk mücadelesi için SSV sınıfında 2, sınıf 1'de 5, sınıf 2'de 7, sınıf 3'te 9 ve sınıf 4'te de 11 olmak üzere toplam 34 araç ve 68 sporcu kayıt yaptırdı.

Yarışın ilk gününde teknik kontrol ve test sürüşleri gerçekleştirildi. İlk koşu  Seremonik start Kızılcahamam Belediyesi önünden başladı.

Seremonik Start’ı Sri Lanka Ankara Büyükelçisi Sn. Mohamed Rizvi Hassen, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Delimehmet verdi.

Kızılcahamam Belediye önünde düzenlenen seremonik startda Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar Yapmış Olduğu Açıklamada; Heyecan Başlıyor Petlas Türkiye Off-Road Şampiyonası için Seremonik Startı Belediyemizin önünden verdik. Tüm yarışmacılara başarılar diliyorum dedi.

Kaymakam Aksoy İse; Türkiye Off Road Şampiyonası startlarını verdik dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ