Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Avrupa Gençleri Kızılcahamam’da
Eklenme : 28.07.2021   -   Okunma : 1172

Kızılcahamam Belediyesi Avrupa Birliği destekli Erasmus+ Projesi kapsamında Kızılcahamam Belediyesi 5 ülkeden 40 genci ağırlıyor.

Program kapsamında gençler Kızılcahamam’ı gezerken ilçede devam eden projeler ile ilgili de etkinliklere katılıyorlar.

Bu kapsamda düzenlenen etkinlikte E.Başbakan Yardımcısı Bölge Milletvekilimiz Hemşerimiz  Emrullah İşler, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi  Ahmet Karaca, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, Kadın Kolları Başkanı Naime Gümüş, Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı ve Meclis Üyeleri  ve vatandaşlar Türkiye’nin ilk sıfır atık pilot ilçesi olan Kızılcahamam’da 1.Sınıf Atık Getirme Merkezini düzenlenen bisiklet turu ile ziyaret ettiler.

Yaklaşık 7km bisiklet turunun ardından ciğirler mahallesine geçilerek gençler canlı müzik eşliğinde vakit geçirdiler.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yapmış olduğu açıklamada; İlçemizde gerçekleştirilen Avrupa Birliği destekli Erasmus+ Projesi kapsamında Belediyemizin ağırladığı 5 ülkeden 40 genç ve Kızılcahamamlı gençlerimizle bir araya geldik. Gençlerimize 1.Sınıf Atık Getirme Merkezimizi tanıtarak bisiklet turlarında ve etkinliklerinde onlara eşlik ettik dedi.

AK Parti Ankara Milletvekili  Emrullah İşler ise; Kızılcahamam Belediyemizin ev sahipliğinde,Avrupa Birliği destekli Erasmus+ Projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte 5 ülkeden 40 gençle birlikte pedal çevirdik. Devamlı sosyal faaliyetleri ve projeleri ile her geçen gün Kızılcahamam gelişmeye devam ediyor. Belediye Başkanımız Süleyman Acar’ı ve ekip arkadaşlarını çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ