Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Başkan Acar'dan öğrencilere büyük destek
Eklenme : 24.09.2021   -   Okunma : 397

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar üniversite öğrencilerine müjdeyi verdi

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Yüksekokul öğrencilerini ve hocalarını belediye de ağırladı. Acar, barınma sıkıntısı yaşayan öğrencileri belediyeye ait tesislerde misafir etmeye hazır olduklarını söyledi.

Başkan Acar, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Yüksekokul öğrencilerini ve hocalarını belediye de misafir etti. Acar, üniversite eğitimi için Türkiye’nin termal cenneti olan ve ilk sıfır atık ilçesi Kızılcahamam’a gelen ve barınma sıkıntısı yaşayan öğrencileri geçici olarak belediyemize ait tesislerde misafir etmeye hazır olduklarını açıkladı. 

Süleyman Acar, ayrıca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Bugün yüksekokulumuzu kazanan öğrencilerimizi ve yüksekokul akademisyenlerimizi belediyemizde ağırlardık. Gençlerimize güzel bir müjde verdik. İlçemizdeki meslek yüksek okulumuzu kazanan ve barınma sorunu yaşayan öğrencilerimize belediye tesislerimizin kapıları sonuna kadar açık. Kızılcahamam’da okumayı seçen öğrencilerimiz ile tüm imkanlarımızı  paylaşmaya hazırız" ifadelerine yer verdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ