Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam'da doğal güzellik kendine hayran bırakıyor
Eklenme : 22.10.2021   -   Okunma : 202

Sonbahar mevsiminin gün yüzüne çıkmasıyla Karagöl ve Soğuksu Milli Parkı’nda oluşan renkler doğal güzelliği ile ilgi uyandırıyor.

Sonbaharın hem güneşini hem serinliğini hissedip yaprakların değişen rengini izlemek için en doğru adres Kızılcahamam. Mevsimin tadını en iyi çıkarabileceğiniz Türkiye’nin Termal Cenneti Aynı zamanda Sıfır Atık Şehri Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde bulunan sonbaharda ayrı bir güzelliğe büründü.

Karagöl ve Soğuksu Milli Parkında sonbaharın gelişiyle oluşan renkler, doğa ve fotoğraf tutkunlarının beğenisini toplarken oluşan renklerin harmonisi ise hayranlık uyandırıyor. Çam ağaçları ve arasında yer alan, doğal güzelliğiyle ilgi gören Karagöl ve Soğuksu Milli Parkı, manzarasıyla dikkati çekiyor.

Yerli ve yabancı turistlerin son yıllarda sıkça ziyaret ettiği Kızılcahamam her mevsim farklı renklere bürünüyor.

Kentin gürültüsünden uzaklaşıp, temiz hava almak isteyenlerin tercihi olan Kızılcahamam'a gelen vatandaşlar çadır kurup, kamp yapıyor, hafta sonunu sakin bir ortamda doğa ile iç içe geçiriyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda" Kızılcahamam’da sonbahar… Her mevsimin ayrı güzellik kattığı, cennet Kızılcahamam sonbaharın renklerine büründü" ifadelerine yer verdi.

Kızılcahamam'da doğal güzellik kendine hayran bırakıyorİLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ