Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AK PARTİ ANKARA İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI VE YÖNETİCİLERİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 923

Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Yöneticileri, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında nezaket ziyaret ederek başarılar dilediler. Ak Parti Ankara İl G

Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Yöneticileri, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında nezaket ziyaret ederek başarılar dilediler.

Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar, Başkan Yardımcısı İlkay Özden ile Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Özaydın ve Abdurrahman Özkan katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e hayırlı olsun dileklerini ileten Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar, İlçe de bulunan gençlere yönelik yapılacak faaliyetler ve projeler hakkında bilgi aldı.

Başkanımız Muhittin Güney ziyaretlerinden dolayı Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar ve yöneticilerine teşekkür ederek, Seçim sürecinde yapılan çalışmalarda Kızılcahamam Ak Parti Gençlik kollarının gösterdiği fedakarlığın ve desteğin unutulmayacağını başarıya atılan bir adım olarak gençlerimizin her zaman yanında olacaklarını belirtti.

Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Yöneticileri ve Kızılcahamam Gençlik kolları yöneticileri ile birlikte öğle yemeği yiyen Başkanımız Muhittin Güney yemekte sohbet ettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ