Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ EĞERLİ DERESİNİ ZİYARET ETTİ.
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 697

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney 30 Mart seçimlerinden sonra köylerin mahalle olmasıyla birlikte yeni mahallelerin ziyaretlerine devam ediyor. Zi

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney 30 Mart seçimlerinden sonra köylerin mahalle olmasıyla birlikte yeni mahallelerin ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyarette Başkan Danışmanı Genel Koordinatör İhsan Taşer, Belediye Meclis Üyeleri Murtaza Güngör İbrahim Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırı, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız hazır bulundu.

Eğerli bölgesinde gerçekleştirilen ziyaretlerde Eğerlibaşköy, Eğerlidereköy, Eğerlikuzören, Eğerlialören, Aluç Mh. Akçabayır Mh. Ortaköy ve Semer Mahalleleri yerinde ziyaret edildi.

Ziyarette Mahalle Muhtarlarımız, Dernek Başkanları ve halkımız ile bir araya gelen Başkan Güney, seçimlerde göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerini sundu.

Mahalleleri yerinde inceleyen Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Muhtarlardan bilgi alarak eksikliklerin giderilmesi hususunda Kızılcahamam Belediyesi olarak yapacakları hizmetleri anlattı. Büyük projeler için ise Büyükşehir Belediyesi ile arada köprü vazifesi olacağını hizmetlerin hızlı şekilde bölgelere yapılacağını söyledi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ