Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÇELTİKÇİ BÖLGESİNİ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 861

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney 30 Mart seçimlerinden sonra köylerin mahalle olmasıyla birlikte yeni mahallelerin ziyaretlerine devam ediyor. Zi

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney 30 Mart seçimlerinden sonra köylerin mahalle olmasıyla birlikte yeni mahallelerin ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyarette Başkan Danışmanı Genel Koordinatör İhsan Taşer, Belediye Meclis Üyeleri Murtaza Güngör, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırı, Ak Parti Sosyal işler başkanı Osman Ünsal ve Ziya Demirhan hazır bulundu.

Çeltikçi bölgesinde gerçekleştirilen ziyaretlerde Çavuşlar, Kocalar, Bezci Kuzören, Değirmenönü, Peyikler, Binkoz, Bağören, Kurumcu, Güneysaray, Başağaç, Alpagut, Çeltikçi ve Bağlıca Mahallesi yerinde ziyaret edildi.

Ziyarette Mahalle Muhtarlarımız, Dernek Başkanları ve halkımız ile bir araya gelen Başkanımız Güney, seçimlerde göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerini sunarak bölgede yapılan Asfalt çalışmalarını inceledi.

Mahalleleri yerinde inceleyen Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Muhtarlardan bilgi alarak eksikliklerin giderilmesi hususunda Kızılcahamam Belediyesi olarak yapacakları hizmetleri anlattı. Büyük projeler için ise Büyükşehir Belediyesi ile arada köprü vazifesi olacağını hizmetlerin hızlı şekilde bölgelere yapılacağını söyledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ