Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HALK EKMEK 60 KURUŞA SOFRALARIMIZDA
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 875

Beslenmede birinci derecede öneme sahip, sofralarımızın vazgeçilmez bir parçası olan ekmeğin kaliteli hammadde ve yeni teknolojilerle hijyenik ortamlarda üretil

Beslenmede birinci derecede öneme sahip, sofralarımızın vazgeçilmez bir parçası olan ekmeğin kaliteli hammadde ve yeni teknolojilerle hijyenik ortamlarda üretilmesi tüketicilerinin en büyük arzusudur.

Öte yandan teknolojinin her alandaki baş döndürücü gelişimi ekmek üretim tekniklerinde de kendini göstermektedir. Bu hedefle yola çıkan Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek fabrikaları Kızılcahamam’lı vatandaşlarımızın da bu sağlıklı ekmekten yararlanması için ilk etapta bir Halk Ekmek Satış Büfesi hazırlatarak ilçemizin en işlek caddelerinden biri olan Hacı Hasan Caddesi girişine konuldu.

Halk Ekmeğin 60 kuruştan satılacağı bildirildi. Halk ekmek  büfesinin günlük ortalama ekmek satışının 3000 üzerinde olması durumunda ikinci bir büfenin açılacağı belirtildi.

Bu konuda bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, seçim çalışmalarımızda da Ankara Halk Ekmeğin buraya geleceğini, vatandaşımızın hijyenik şartlarda hiç el değmeden yapılan Halk Ekmekten yararlanacağını belirtmiştik. Allah nasip ederse Cuma gününden itibaren Halk Ekmek Hacı Hasan Caddesi girişine kurduğumuz Halk Ekmek Satış Büfesinden her yerde olduğu gibi ilçemizde de 60 kuruştan satışa sunulacaktır, diyerek sözlerini tamamlayan Başkan Muhittin Güney, Halk Ekmeğin İlçe halkına ve misafirlerimize hayırlı olmasını diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ