Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMI YAZ KUR’AN KURSU HATİM TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 958

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Yaz Kur’an kurslarının yıl sonu hatim törenine katıldı. Kızılcahamam Müftülüğüne bağlı olarak ilçede bulunan 15 camii ve Kur

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Yaz Kur’an kurslarının yıl sonu hatim törenine katıldı.

Kızılcahamam Müftülüğüne bağlı olarak ilçede bulunan 15 camii ve Kur-an kursunda yaz tatili boyunca Din ve Kur-an eğitimi alan 400’e yakın öğrenciye bugün Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Kültür Merkezinde hatim töreni yapıldı.

Törene Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkanımızın Eşi Ayşe Güney, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Kızılcahamam Müftüsü Tahsin Aydın, Din Görevlileri  öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Müftü Tahsin Aydın, törende yaptığı konuşmasında, yaz kuran kurslarında eğitim gören öğrencilerin başarılarını sergilediği Hatim töreni programına katılan herkese teşekkür ederek, Kurslarda eğitim gören öğrencilerin yanı sıra, İmam Hatip Lisesi stajyer öğrencilerinin katkısının büyük olduğundan bahsetti.

Törende daha sonra öğrenciler tarafından şiirler, ilahiler okundu ve hatim duası yapıldı.

Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mustafa Çit ve Belediye Başkanı Muhittin Güney tarafından öğrencilere hediye takdim edilerek program sona erdi

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ