Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, VEDA YEMEĞİNE KATILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 747

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçemize veda eden ilçe Müftümüz Tahsin Aydın için düzenlenen veda yemeğine katıldı. 01 Eylül 2008 tarihinde it

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçemize veda eden ilçe Müftümüz Tahsin Aydın için düzenlenen veda yemeğine katıldı.

01 Eylül 2008 tarihinde itibaren Kızılcahamam’da göreve başlayan İlçe Müftümüz Tahsin Aydın 17.09.2014 tarihinden itibaren  Ankara il Müftü yardımcısı olarak atandı.

25.09.2014 Tarihinde Akyüzler Kur-an Kursunda saat 19:00’da yapılan ve Kişi Başı 20 TL Ücret Toplanarak Eski İlçe Müftümüz ve Suan Ankara il Müftü Yardımcısı Olan Tahin Aydın için veda yemeği düzenlendi.

Veda Yemeğine Eski İlçe Kaymakamımız ve suan İçişleri Bakanlığına Personel Daire Başkanı Mustafa Çit, Yeni İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatörü İhsan Taşer, Siyasi parti İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Ankara İl Müftüsü Prof. Dr. Mefail HIZLI, Yeni İlçe Müftümüz Sinan Kazancı, Kazan İlçe Müftüsü, Kızılcahamam Milli Eğitim Şube Müdürü Veli Karakuş, Kızılcahamam İlçe Emniyet Müdürü, Pınar Karakol amiri, İlçe Jandarma Komutanı, İmamlar ve Çok Sayıda Esnaf Katıldı.

Program Sunuculuğunu Milli Park Cami İmamı Murat Özdemir yaparken Kur-an Tilavetini ise Akyüzler Kur-an Kursu Öğrencisi okudu. Ardından İse Eski İlçe Müftümüz Tahsin Aydın’ın İlçemizde sauna kadar yaptığı hizmetleri Slayt şekilinde izlendi.

İlçe Protokolu birer konuşma yaparak Müftü Tahsin Aydın için duygularını paylaşarak veda yemeği sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ