Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HAYIR SAHİBİ İŞ ADAMLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1049

Kızılcahamam Belediyemizin yaptığı sosyal yardım faaliyetlerinde katkıda bulunan hayırsever firma ve işyeri sahiplerine belediyemiz tarafından hazırlatılan teşe

Kızılcahamam Belediyemizin yaptığı sosyal yardım faaliyetlerinde katkıda bulunan hayırsever firma ve işyeri sahiplerine belediyemiz tarafından hazırlatılan teşekkür belgeleri takdim edildi.

Kızılcahamam Belediyesi olarak her zaman yardıma muhtaç olan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onların sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışmaktayız. Bu düşünce ile yaptığımız bir çok çalışmada hayırsever vatandaşlarımızın bizlere destekleri oldu. Bu desteklere teşekkür etmek maksadı ile Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından hazırlatılan teşekkür belgeleri, belediyemiz görevli personeli ve belediye meclis üyelerimiz iştirakı ile  hayır sahipleri bizzat ziyaret edilerek takdim edildi.

Belediyemiz olarak ilçe halkımız ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız adına hayır sahiplerine teşekkür eder, iş hayatlarında başarılar dileriz.

BAŞGİMPA,SABIR MARKET,ÖZDEMİR MARKET,AKIN MARKET,AHMET TAŞKIN,GÖZDE MANAVI,ERGÜN MARKET,A101,ŞOK,BİM, SAMUR GIDA, GAYRET BAHARAT, YEDERLER, YILDIZ GIDA, ORUÇLAR GIDA SANAYİ, M. SADİ YILDIRIM (ARYA GIDA PAZARLAMA), KEMAL ÖZCAN (HATİPOĞLU SAN. TİC. LTD. ŞTİ.), ÖZCAN YILMAZ (ÖZ YILMAZLAR BAKLİYAT), METİN ÖNDER (ÖNDER ZAHİRE VE ÇUVALCILIK), NİHAT YILDIRIM (YIL-SA BAKLİYAT), ÇETİNCE, YAYLA BAKLİYAT, BAYRAK TİCARET

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ