Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN MAKAMLARA ZİYARET
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 835

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ve Belediye meclis üyelerimiz

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ve Belediye meclis üyelerimiz Kızılcahamam’da makam ziyaretlerinde bulundular.

Belediye Başkanımız ve beraberindeki heyet ilk olarak İlçemizde yeni göreve başlayan İlçe Müftüsü Sinan Kazancı’yı ziyaret ederek ilçemize hoş geldiniz dediler.

Heyet müftülük ziyaretinin ardından yine ilçemize yeni atanan İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ı ziyaret ederek geçtiğimiz hafta içerisinde Babasını kaybeden Kaymakamımıza Başsağlığı dilediler.

Kaymakam Mehmet Yıldız; Amaç Kızılcahamam’a hizmet olduğu için Kaymakamlık ve Belediye çalışmalarında birlik beraberlik sağlanmasının çok önemli olduğunu belirtti.

Kaymakamlık ziyaretini tamamlayan Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ekibi sırasıyla İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal, Askerlik Şubesi Başkanı Sefa Burak Gürleyen’in makamlarına ziyarette bulundular.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ