Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

SABAH ÇORBANIZ KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ’NDEN
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 775

Fiziki belediyecilikle birlikte sosyal belediyeciliğe de büyük önem veren ve bu alanda pek çok projeyi hayata geçiren Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin

Fiziki belediyecilikle birlikte sosyal belediyeciliğe de büyük önem veren ve bu alanda pek çok projeyi hayata geçiren Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yepyeni bir uygulamayı daha Kızılcahamam’da yaşayan vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren her cuma günü, Ak Masa önünde kurulacak çorba makinası ile ilçemizde çalışan, Kazan’a ve Ankara’ya çalışmaya giden vatandaşlarımız ile öğrencilerimize mesai saati öncesinde çorba ikramı gerçekleştirilecek.

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Muhittin Güney; “Kızılcahamam ilçemizin her zaman hizmetlerin en güzeline layık olduğunu, göreve başladıklarından beri de buna uygun olarak vatandaşlarımız için hizmet etmeye gayret ettiklerini belirtti. Sosyal Belediyecilik adına bugüne kadar bir çok çalışmayla vatandaşlarımızı memnun ettiklerini de söyleyen başkanımız, bu yepyeni uygulamayı  Kızılcahamamlı vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ