Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ LİNA TURİZMİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 2802

Belediye Başkanımız ve Meclis üyelerimiz Lina Turizmin bilgilendirme toplantısına katıldı.2004 yılında hizmete açılan ve Türkiye’nin en çok yatak kapasite

Belediye Başkanımız ve Meclis üyelerimiz Lina Turizmin bilgilendirme toplantısına katıldı.2004 yılında hizmete açılan ve Türkiye’nin en çok yatak kapasitesi olan oteller arasında yer alan Kızılcahamam Asya Termal Tesisleri Hükümet ile yaşanılan sorunlar nedeni ile satışa çıkarılmıştı. Asya Ortaklı Tuna Gayrimenkul tarafından satışa çıkarılan Tesise Kızılcahamam’dan taliplilerin olduğu söylenmişti. Tesisin sıkıntılarının giderilmesini bekleyen yerli yatırıcılar tam 1,5 yıl sonra tesisi satın aldı.

Asya Termal Tesislerini devralan yeni yönetim Kurulu Başkanı Kızılcahamam İş adamlarından Ali Yeşil otel binasında toplantı düzenledi.

Toplantıya; Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye meclis üyeleri Tesis Ortakları ve basın mensupları katıldı. Asya termal tesisleri ile ilgili merak edilen konularda bilgilendirme yapan Ali Yeşil tesisin isminin LİNA TERMAL TURİZM olarak değiştirdiklerini dile getirerek Tesise İşadamlarından Ali Yeşil, Yusuf Öztürk, Mustafa Fırat, Tamer Karaalp ve Murat Özdoğan’ın  ortak olduğunu duyurdu.

Kızılcahamam Lina Termal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı olduğunu belirten Ali Yeşil Tesis için 1,5 yıl süren beklediklerini ve daha devir işlemlerinin tam olarak tamamlanmadığını belirterek, Yönetici olarak çalışanların dışında çalışan personelde değişiklik yapılmayacağını vurguladı. Yeşil Otel’in devre mülklerle birlikte 3,500 yatak kapasiteye sahip olduğunu dile getirerek Kızılcahamam’ı marka yapan bu tesisin sahibi biz değil Kızılcahamam’dır dedi.

Lina Termal Tesis için düşüncelerini ve ilk etapta yapılacakları anlatan Başkan Ali Yeşil devir işlemleri tamamlandıktan sonra geniş katılımlı bir toplantıda düzenleyeceklerini belitti. Toplantıda söz alan Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Tesisimizin yeni ortaklarına hayırlı olmasını diliyorum diyerek geleneksel Ak Parti Kızılcahamam kamplarının kaldığı yerden Kızılcahamam’da devam etmesi için girişimlerde bulunulacağını söyledi.

Image1 Image2 Image3 Image4 Image5 Image6 Image7 Image8 Image9 Image11 Image12 Image13 Image14 Image15 Image16 Image17 Image18 Image19 Image20 Image21 Image22 Image23 Image24 Image25 Image26 Image27 Image28 Image29 Image30 Image31 Image32 Image33 Image34İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ