Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY’DEN TAZİYE MESAJI;
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1640

  Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Hakkari’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesinde yola döşenen mayının, askeri iki zırhlı aracın geç

 

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Hakkari’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesinde yola döşenen mayının, askeri iki zırhlı aracın geçişi sırasında bölücü terör örgütü mensupları tarafından patlatılması sonucu şehit olan askerlerimiz için taziye mesajı yayımladı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney mesajında; “Hakkâri’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesinde iki askeri aracın geçişi esnasında yola döşenen mayının uzak kumanda ile bölücü terör örgütü mensupları tarafından patlatılması sonucunda askerlerimizin şehit olduklarını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Hain saldırıda şehit düşen kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı diliyorum. Bölücü terör örgütü mensuplarının haince düzenlediği saldırıda yaralanan askerlerimize de acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

 

BAŞKAN ŞEHİT TAZİYEİLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ