Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM HALK EĞİTİMİ MERKEZİ ÖĞRETMENLERİ JEOPARK GEZİSİ İLE MOTİVE OLDU
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1837

Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi Seminer ve oryantasyon çalışmaları kapsamında, gezi ve inceleme kulübü Jeopark Gezisi organize etii. Katılımcıların ilgi odağı

Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi Seminer ve oryantasyon çalışmaları kapsamında, gezi ve inceleme kulübü Jeopark Gezisi organize etii. Katılımcıların ilgi odağı olmakla beraber beğenisini kazanarak olumlu kazanımların elde edildiği bir Jeopark gezisi  Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi Öğretmenleri ve personeli tarafından gerçekleştirildi. Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi Öğretmenleri ve personeli Jeopark gezisinde ilk olarak, Güvem Bölgesinde bulunan Tarihi Sey Hamamı Kaplıcalarını, Güvem Beşkonak Bazalt sütunlarını ve Karagöl’ü ziyaret edip, gezinin ilk bölümünü tamamlamışlardır. Jeopark gezisinin ikinci bölümü ise Çeltikçi Bölgesinde bulunan, Mahkeme Ağcin Yeraltı Kültürel Jeositi ve Abacı Peri Bacaları Jeositleri ziyareti ile Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi Seminer ve oryantasyon çalışmaları kapsamında, gezi ve inceleme kulübünün organize ettiği Jeopark Gezisi son bulmuştur.

Düzenlenen gezi programı Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon & Turizm Tanıtım Merkezi Sorumlusu Ali İhsan KAYABAŞIOĞLU rehberliğinde ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN, Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa ÖZGÖREN ve Müdür yardımcıları Mutlu USLU, Şenel YILDIZ’ın yanı sıra Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezinde göreve yeni başlayan ve halen görevde bulunan Öğretmen, Usta Öğretici ve Personeli ile birlikte gerçekleşmiştir. Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi yetkilileri düzenledikleri programda, Katkılarından dolayı Başta Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY’e Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon & Turizm Tanıtım Merkezi Sorumlusu Ali İhsan KAYABAŞIOĞLU’na ve Katılımından dolayı da İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN’a Teşekkürlerini ileterek, düzenlenen geziden çok memnun kaldıklarını bu tip gezilerin sıklıkla düzenlenmesini dile getirdiler.

Image1 Image2 Image3 Image4 Image5İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ