Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN TAZİYE
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 2133

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney İlçemizde yaşanan elim bir trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden Selamet Kütükçüoğlu ve Selami Ertük’ün cena

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney İlçemizde yaşanan elim bir trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden Selamet Kütükçüoğlu ve Selami Ertük’ün cenaze törenine katılarak Merhumlara Allahtan Rahmet kederli ailelerine başsağlığı diledi.

İlçemiz Güvem yolu semeler mahallesi yakınların meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Karayolları çalışanları, İlçemiz Bulak Mahallesi halkından, Ak Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu’nun babası Selamet Kütükçüoğlu ve İlçemiz Değirmenönü Mahallesi halkından merhum Hitami Ertürk’ün oğlu, Belediyemiz Personeli Ünal Güler’in kayınbiraderi Selami Ertürk için bugün Aşağı merkez camiinde cenaze töreni düzenlendi.

Cenazeye Ak Parti Ankara Bölge Milletvekili Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, köylüleri ve vatandaşlar katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından cenazeler mahallelerinde tekrar öğlen namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra defnedilmek üzere ilçemizden uğurlandı.

Image2 Image3 Image4 Image5 Image6 Image7 Image8 Image9 Image10 Image11 Image12 Image13 Image14 Image15 Image16 Image17 Image18 Image19 Image20 Image21 Image22 Image23

Image1İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ