Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MUHTARLARA KIRSAL KALKINMA PROJELERİ ANLATILDI
Eklenme : 13.10.2015   -   Okunma : 1493

Başkanımız Muhittin Güney muhtarlara yönelik toplantıya katıldı

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı tarafından Mahalle Muhtarlarına yönelik düzenlenen toplantıya katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı tarafından Mahalle Muhtarlarına yönelik düzenlenen bilgilendirme toplantısı Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı salonunda yapıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, İlçe Tarım Müdürü Ali Güven ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Başkanımız Muhittin Güney Mahalle muhtarlarına selamlama konuşması yaparak İlçemizde Kırsal kalkınma projelerinin hayata geçirileceğini belirtti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven; Ankara Büyükşehir Belediyesinin Kırsal Kalkınma konusunda yaptığı faaliyetler ve çiftçilerimize sunduğu imkanlar konusunda bilgiler verirken, mahalle muhtarlarının köyleri ile ilgili talep ve sorularını yanıtladı. Başkan Güven; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in taşra mahallelerin sorun ve ihtiyaçlarına özellikle önem verdiğini ve her konuda hizmete hazır olduklarını ifade etti. Hayvancılık konusunda büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği, arıcılık, yemlik ürün yetiştiriciliği konularında, tarım konusunda hali hazırda üretilen ürünlerin değerlendirilmesi gibi benzeri konularda çalışmalar yapıldığını söyledi. Yapılan bu toplantılarla öncelikli olarak çiftçilerin sorun ve beklentilerini tespit ettiklerini söyledi.
İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ