Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ TOKİ YÖNETİMİ İLE BULUŞTU
Eklenme : 16.10.2015   -   Okunma : 1332

Belediye Başkanımız Muhittin Güney TOKİ sitesine yapılacak olan istibdat duvarı hakkında TOKİ yönetimi ve sakinleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney TOKİ sitesine yapılacak olan istibdat duvarı hakkında TOKİ yönetimi ve sakinleri ile bir araya geldi.

Başından beri ‘TOKİ sitesi bizim, sahip çıkarsak biz sahip çıktıklarız’ diyen Başkanımız istibdat duvarının en başta yapılacak olan proje olduğunu da söyledi. 200/6  yüksekliğinde yapılacak olan istibdat duvarını Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşmeler sonucunda karara bağladıklarını söyleyen Başkanımız en kısa zamanda da bitirilmesi için takipte olacağını söyledi.

TOKİ sitesi için çardakların iyileştirilmesi, Servis seferlerinin artırılması da gene yapılan çalışmalar arasında. En büyük sorunlarımızın biri de ulaşım sorunumuzdu. Servis seferlerimizi başlattık, gene de konuyla ilgili herhangi bir sorun olduğunda da her zaman bilgimiz olsun diye de ekledi.

Okulun açılması içinde elinden geleni yapacağını söyleyen başkanımız, Market üzerine yapılacak olan çok amaçlı salonun müjdesini de verdi.

Toplantıya Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Genel Koordinatör ve Başkan danışmanımız İhsan Taşer, Belediye Meclis üyemiz İbrahim Yıldız ev Belediyemiz Fen işlerinden sorumlu çalışanlarımızda katıldı.

İstek ve arzuları dinleyen başkanımız her zaman TOKİ sakinlerinin yanında olduğunu söyleyerek toplantıyı sonlandırdı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ