Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ŞEHİT ANIT AĞACI’na ANLAMLI ZİYARET
Eklenme : 16.10.2015   -   Okunma : 2381

Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunan Fatih İlköğretim Okulu 3-B Sınıfı öğrencileri ilçemizde bulunan Şehit Anıt Ağacı’na Sınıf Öğretmenleri Kadir ARSLAN önderli

Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunan Fatih İlköğretim Okulu 3-B Sınıfı öğrencileri ilçemizde bulunan Şehit Anıt Ağacı’na Sınıf Öğretmenleri Kadir ARSLAN önderliğinde ziyarette bulunarak Anıta çelenk bıraktılar.

Ülkemizde son dönemlerde Terör olaylarından ötürü, bir çok şehit verdiğimiz bu günlerde, Fatih İlköğretim Okulu 3-B sınıfı öğrencileri örnek bir davranış sergileyerek, Şehitlerimizi Anmak amacı ile ilçemizde bulunan Şehit Anıt Ağacında bir program düzenlediler. Sınıf öğretmenleri Kadir ARSLAN tarafından tertip edilen program, İstiklal Marşımızın okunmasının akabinde Öğrencilerin okumuş oldukları şiirler ile devam etti ziyarette bulunan öğrencileri Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım & Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali ihsan KAYABAŞIOĞLU tarafından Şehit Anıt Ağacı hakkında bilgilendirildi. Şehit Anıt Ağacındaki programın ardından öğrenciler Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım & Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali ihsan KAYABAŞIOĞLU Rehberliğinde Soğuksu Milli Parkı İçerisinde bulunan Tabiat Varlıkları Müzesini ziyaret ederek burada ilçemiz ve Soğuksu Milli Parkı hakkında detaylı bilgiler aldılar. Fatih İlköğretim Okulu 3-B Sınıfı öğrencileri Kızılcahamam’daki ziyaretlerini İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek tamamlamışlardır, ayrıca ilçe Emniyet Müdürü Ali YEŞİLDAL tarafından öğrenciler ilçe Emniyet Müdürlüğünde karşılanarak Emniyet binası gezdirilerek bizzat kendisi tarafından bilgilendirilmişlerdir. Fatih İlköğretim Okulu 3-B sınıf öğretmeni Kadir ARSLAN Bu etkinliği öğrencilerimize Vatan ve Bayrak sevgisini aşılayarak, Vatanlarına bağlı Bayraklarına saygılı birer bireyler olarak yetişmelerini ve bu Ülkede Birlik Beraberlik içerinde Kürt Türk ayrımı yapmadan yaşamalarını vurgulamak ve aşılamak olduğunu dile getirdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY ise öğrencileri bu örnek davranışlarından dolayı tebrik ederek, derslerinde ve hayatlarında başarılar diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ