Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ 10 KASIM TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 10.11.2015   -   Okunma : 1396

Belediye Başkanımız Muhittin Güney 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma törenlerine katıldı.

      Belediye Başkanımız Muhittin Güney 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma törenlerine katıldı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77’ıncı yılında tüm yurtta olduğu gibi Kızılcahamam’da da düzenlenen törenlerle anıldı.  

     10 Kasım 2014 Pazartesi günü  Kızılcahamam Cumhuriyet meydanında düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Garnizon Komutanı Kadir Bilgi, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Müşmal, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşların İdari ve Mülki Amirleri katıldı. 

    Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanı ve Atatürk anıtında düzenlenen törene protokol tarafından çelenkler konuldu. Atatürk Anıtı önündeki tören, saygı duruşuyla başladı. Saat 09.05’i gösterdiğinde sirenler çalmaya başladı. Törene katılanların yanı sıra çevredeki vatandaşlar da sirenlerin çalmasıyla araçlarından inip saygı duruşuna geçti. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törenin sona ermesiyle birlikte Kızılcahamam Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  tarafından düzenlenen tören, saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

      Atatürk’ü anma programı, Atatürk’ün şiirlerinin okunması,  Atatürk Oratoryosu ve Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türkülerin dinletisi yapılarak program sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ